Nasze Salony

Salon optyczny "Graloptic" prowadzi działalność w miastach: Częstochowa, Lubliniec, Olesno oraz Kalety. Na podstawie recepty wypisanej przez okulistów przyjmujących w naszych salonach w ciągu godziny można wyrobić okulary. Nasi optycy pomogą w doborze oprawek do okularów.
Szkła korekcyjne oferowane w salonie to tradycyjne szklane oraz popularne soczewki z tworzyw sztucznych. Użytkowanie okularów poprawia zastosowanie w  okularach powłok: utwardzającej, fotochromatycznj,  antyfobowej lub antyrefleksu.
Optyk pomoże dobrać oprawki do okularów tak, by odpowiadały klientowi. Do wyboru są oprawki:    z szerokimi wzorzystymi bokami,  z tworzywa w różnych kolorach, metalowe, typu "na żyłkę" lub  okulary bez oprawek typu "patent".
Jeśli okulista zaleci zastosowanie soczewek  kontaktowych, istnieje możliwość kupna szkieł  kontaktowych renomowanych firm polskich i zagranicznych:  jednodniowych, dwutygodniowych  czy miesięcznych.
Salon optyczny „Graloptic” ma również duży wybór okularów  przeciwsłonecznych, które nie tylko chronią przed mocnym słońcem, ale mogą być atrakcyjnym  dodatkiem do letnich kreacji.  W ofercie znajdują się zarówno okulary minimalistyczne jak i ekscentryczne w swojej formie.